| Fluture a întrebat:

Am blog nou. O parere? Sigur vreti si voi la categoria "They like my blog"! :)) http://marioneta-destinului.blogspot.com/ sper ca puteti sa intrati de aici. O parere as vrea si nici un comentariu nu strica :)) Mersi. Puteti sa va lasati si voi blogurile si mai pastram legatura virtual. :D

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Eşti sigură că vreau asta?
Răspunsul e nu.
În plus, nu văd nimic interesant în el, decât "anonima" care scrie şi o poză cprea stridentă multiplicată de N ori, că mi-a fost lene să număr cadrele.
Blogul are nevoie mare de retuşuri.

| CryssCrySta a răspuns:

Bine pentru inceput dar trebuie sa mai adaugi cateva chesti mai interesante.

| Fluture explică:

Mersi pentru sfaturi. Nu ma prea pricep la design. Dar am vrut ceva simplu, si nu prea complicat. Orice sfat e bine venit.