| aannoonniimm098 a întrebat:

Heii am fumat 3 tigarii pana acuma (am 13 ani ) si pot sa patesc ceva grav dar nu mai vreau sa fumez si am mai tras si hartie :o4 dau funda!

Răspuns Câştigător
| MasterKush a răspuns:

Nu patesti nimic.
PS: De ce sariti cu gura pe om? Este viata lui, face ce vrea, daca el vrea sa fumeze, alegerea lui, daca nu, nu, banuiesc ca stie si el riscurile.

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu poti pati nimic de la 3 tigari, insa daca fumezi constant, pe termen lung (ma refer la ani) pot aparea probleme de sanatate. Cat despre treaba cu "tras hartie", nu am idee la ce te referi, dar oricum.

| Andreeaa19 a răspuns:

Nuu,stai linistit! Fumez de 5 ani, și încă n'am nimichappy. Fundă?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e nimic grav, dar sfatul meu este sa nu te obisnuiesti cu tigarile.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Din 3 tigari nu patesti nimic, dar aceste 3 Tigari iti pot aduce ca bonus inca un pachet pe zi "timp de toata viata", asa ca scoateti-le din cap cat mai poti, daca nu poti sa revii pe site cu acceasi intrebare, si sigur vei primi raspunsuri negative.

| Mytsaa a răspuns:

Nu stiu ce e in capul vostru, copiilor, sa va apucati de fumat la varsta asta..Stiai ca tigarile contin acetona, substante de curatat toaleta, grasime de animale si tot felul de prostii de genul?happy

| carinutza25dragutza a răspuns:

Fumatul de la 13 ani?!?!?! Nu cred ca stii ce faci. Mai citeste ici colo ce poate sa iti faca fumatul. Lasa-te cat de repede poti ca sa nu se ajunga la ceva din care nu o sa mai poti iesi. Si prin asta ma refer la cancer