| Andrreachiriac a întrebat:

Heii' am nevoie de sampon+balsam pentru parul degradat, stie cineva care sunt mai bune si au efecte puppy dog eyes? funda oh go on

4 răspunsuri:
| nevastuica_7599 a răspuns:

Pai eu sunt reprezentat avon si acolo sunt o gramada de sampoane si balsamuri pentru parul degradat daca esti din tm iti dau id meu si poti sa comanzi cv daca vr sau daca nu sunt foarte bune de la garnier(nu stiu cum se scrie exact ) happy sau de la fa sunt foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei poti sa le incerci pe cele din gama revalid, sunt foarte bune, cel putin la mine a dat roade, acum am parul puternic, sanatos si de abia daca imi mai cad 2 fire.(ps eu le-am folosit in combinatie tot cu pastilele de la revalid timp de o luna)

| Vampiritza97 a răspuns:

Gerovitalu este cel mai bun!:X:X:X:X:X Si cu efecte incearca-l pe cel mouv are si sampon si balsam. Poti sa iti iei si o solutie speciala impotriva caderii si degradarii tot de la ei. Intreaba o farmacista. Yo personal mark asta folosesc. Bafta!

| iamjude a răspuns:

Ca sampon nu stiu. balsamul nu este extraordinar, dar incearca masca de par kallos, face minuni si e 6 lei un borcanas.