| Andreea12345678 a întrebat:

Heii! Am o echipă de majorete şi trebuie. sa ne gandim la un nume pentru. acestă echipă DESCRIERE : Sunem imbrăcate in roz si alb, părul prins in coadă, pampoane roz... O să ne desenăm o stea la ochi roz&alb... cam atât. Sper sa aveti idei si sa ne ajutati. FUNDĂĂĂ!

Răspuns Câştigător
| XxXCoraliaXxX a răspuns:

Pink Stars (Stelele Roz); Light Pink (Lumina Roz); Super Girls (Super Fetele); Destiny Hope Pink (Destinul Sperantei Roz).
Si cam atat... Ai din ce alege! Funda?!

2 răspunsuri:
| Ziiziii a răspuns:

Stars

| Skeez a răspuns:

SUGESTII big grin
Kamikaze
Walkie Talkies
Super Heroes In Training
Spinning Legends
American Tornadoes
Pink Stars
Pink Panthers
Pink Lightning ( asta merge si in romana - Fulgerul Rozwinking )

Poate mai adaug mai tarziu big grin

Cyawinking