| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Am ramas in pana de ideei si nu stiu ce nume sa am la Facebook.Deci ajutati-ma ce nume sa imi pun numai sa aiba legatura cu numele Roberta, sau poate sa arate ca sunt blonda(culoarea parului)
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

La fb iti pui numele tau adevarat nu barbie, blonda sau chestii de genu`. astea se pun pe hi5laughing deci pune roberta si celalalt nume al tau

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cred ca numele tau real ar merge foarte bine.

| SwishiLola a răspuns:

Probabil n-ai observat, dar majoritatea celor de pe Facebook isi pun numele real. Incearca si tu.