| OneLove_2406 a întrebat:

Heii :*. am si eu nevoie de cateva statusuri de dragoste... dar nu siropoase sau ceva de genu` straight face ceva mai simplu big grin laughing am la status : "Te iubesc " de 2 luni laughing. help mee puppy dog eyes Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Râsul EI copilaresc ti-a rămas in adâncul sufletului, e inocentă, dementă, dulce.Cand vrea.si ar fi putut fi doar a ta

Asa se intampla mereu, Si nu mai inteleg deloc De ce sufera cel ce iubeste.
Si cel iubit isi bate joc.

Voi fi mereu langa tine si am sa te sustin Am sa fiu langa tine in problemele care vin Caci ai nevoie de mine, de dragoste si afectiune, Nu de bogatani, de minciuni si de fictiune :X!

Cand o vei pierde atunci vei realiza cat te iubea, cat o iubeai si ca in momentele grele doar ea ti-a fost alaturi! Cand nu va mai fi a ta vei realiza ce buna era

Aici nu e vorba de tupeu, ci de tot ce putem sa facem tu si eu :X

Vb la telefon`si iti spun ca imi este bine.Te Mint.bine imi e doar lng tneelove struck!
Stii!? Poate chiar i`ar sta mai bine cu tine` pakat ca tot la mine s`ar gandi si tot pe mine m`ar iubi

Nu`ti promit nimic, dar gandeste`te un pic... Nu ma ai pe mine, nu ai nimic!

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine?; )) Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?

S`a terminat cu` fata buna,sa duS dreaqu` oriCe! Ma pij p tine, datSi foC, Ia`O din loc, Fa.mi loc .PtR.ratatzii ca tine n.am timp deluuOc` [Jeth`;*]

C ‘ te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!

Raman Acelasi Copil Nebun Cu acel Ceva Special!

Am avut ocazia de a ma juca Qu oricine.si totuji am ales sa te iubesQ pe tine!`¦
Mi-ar placea sa mai fim prieteni

Atitudine rebela! Atitudine de Cartier. Nu ma schimb, raman la fel! ♥

Au fost momente grele. Peste care am trecut. Fara tine lânga mine. Sigur nu as fi putut!

As fi vrut sa nu fi cunoscut iubirea, sa nu fi stiut ce inseamna despartirea!

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea…. Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

Sunt lucruri care nu vrem sa se intample dar trebuie sa le acceptam! sunt lucruri p care nu le stim dar trebuie sa le invatam.si oameni fara d care nu putem trai dar p care trebuie sa-i lasam sa plece

Ai plans pe umarul meu, ti’am sters lacrimile, te’am facut sa zambesti. a insemnat ceva pentru tine?…. nimic

Eu te am iubit si te iubesc dar tu... tu nu sti cat de mult ma faci sa sufar

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

Am un zambet fals. pe care toata lumea`l crede. doar ca sa-i arat prostului ce pierde`!
Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat!

El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om şi doar el imi poate simţi tristeţea la telefon!

sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'

Nu stiu ce a fost intre noi…o dragoste, o minciuna, o obisnuinta….dar orice ar fi fost a fost un vis frumos… dar acel vis a ajuns sa ma raneasca…nu mai pot sa traiesc asa…

Sper ca te-am ajutat!

FundA? :*:*