| LittleMinnie a întrebat:

Heii! Am un Xperia J si un card de 8MB ..am putine aplicatii, dar cand incerc sa imi instalez altele imi spune ca nu este suficient spatiu cu toate ca eu am cardul mai mult de jumatate liber.Nu stiu ce sa fac ..nu stiu daca pot sa setez astfel incat aplicatiile sa mi se salveze pe card ..sau ce pot sa fac? FUNDA happy

2 răspunsuri:
| LittleMinnie explică:

8GB.doamnee.da am gresit laughing cu 8MB nu aveam pretentii la nici macar o aplicatie laughing

| Rechin a răspuns:

Trebuie sa iti reformatezi cardul de memorie si 8MB? Cred ca vroiai sa zici 8GB