| anonim_4396 a întrebat:

Heii!batting eyelashes As vrea sa fac si eu o pagina de facebook unde sa pun notite, imagini, jocuri etc. Vreau si eu niste sugestii, cum sa pun numele paginii. Vreau ceva in legatura cu "fetele". [Funda on the phone

Răspuns Câştigător
| Lovedance144 a răspuns:

Pai.Numai noi,fetele,Doar pentru ele,Interzis baieti, Special pentru noi, fetele...cam atat...

2 răspunsuri:
| DeutzaMika a răspuns:

Hei Sara! Numele ar putea fi Only girls ( numai fete) si ai putea incepe cu ceva la care m-am gandit de dimineata!
I am girl, I'm a boy, I am girl, I'm a boy,
Boy: Plant girls are beautiful, vengeful...
Girl: Boys are bad, stupid, beautiful...
Girl: Boys do not belong here! ( am tradus cu google, nu e prea corect ce am scris)

| ioneluka21 a răspuns:

Doar pentru fete.Doar ele.