| Sadop a întrebat:

Heii happy
As vrea sa ma apuc de un sport. As vrea sa ma inalt, dar in acelasi timp sa si slabesc ( cat de cat )...
Ce sport imi recomandati? Si unde l-as putea practica in Iasi?
Funda!

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Basket

| Capone5556 a răspuns:

Rugby (este un sport care te inalta si faci si muschi) cand m-am apucat aveam 9 ani 1m 37 si 32 de kg acum am 12 ani si am 50 de kg si 1, 68 inaltime deci iti recomand rugby

| BettySmile a răspuns:

Eu zic sa te apuci de volley chiar te ajuta sa slabesti si sa te inalti si eu am facut si chiar m-a ajutat!