| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Heii baieti o intrebare la care astept sa raspundeti voi :*
Deci cum trebuie sa arate si sa se comporte o fata ca voi sa o considerati 'frumoasa'?

Răspuns Câştigător
| Annyya a răspuns:

Tu iti imaginezi ca fiecare are o parere diferita, nu? Nu sunt niste criterii gen "esti frumoasa doar daca ai...", fiecare persoane e frumoasa in felul ei (probabil ai auzit de multe ori asta). Nu cauta pareri despre cum arata pentru baieti o fata frumoasa, pentru ca majoritatea vor raspunde "trebuie sa aiba forme!", iar asta nu inseamna adevarata frumusete. Tu mai bine ai grija de tine, intrebarea nu arata o maturitate in gandire, asa ca mai cresti. Te pup, o zi frumoasa! happy

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

În orice caz, nu ca sluta de la avatarul tău.