| anonim_4396 a întrebat:

Heii
Bunahappy
Deci am 14 ani
1, 57m si 40 de Kilograme
Deci NU ma consider grasa ca nu sunt dar prOblema mea este ca am burtica... cum pot sa scap de ea? Help plss
Funditahappy Si Votbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de burtica poti scapa prin exercitii de exemplu abdomene, genoflexiuni sau alergari sau mai exista o posibilitate dar asta nu poate oricine, si anume sa te duci la o sala de fitnesswinking
Sper ca ti-am fost de ajutor, stiu ca nu e usor dar...

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Fa si tu cate 25-30 abdomene dimineata si seara...

| nicoleee30 a răspuns:

Fa jogging, mergi cu bicicleta, sari coarda si pe langa fa si niste abdomene :*

| ยςα a răspuns:

Hey
Cand alergi sau faci orce altceva ( sa transpiri ) iti pui in jurul burtii o folie de plastic ( celofan pe romanalaughing si stai asa cat de mult
Asa o sati arda grasimile de pe burta