| Elly2497 a întrebat:

Heii! Ce parere aveti despre Alexia Talavutis din Pariu cu Viata [ alias : Monica Bora ]? Este verisoara mea si sunt curioasa ce parere aveti despre ea :*

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Aaaa..chiar? rolling on the floor)Da voi chiar semanati foarte foarte tareeee! Superrrr! Eu credeam ca sunteti gemenelaughing
....Hai ma lasi :-|

| мαяιє a răspuns:

Da sigur, tu esti verisoara cu aia iar Sore este mama si Andrei tata straight face

| Elly2497 explică:

Uitati.va si voi pe fb` si dupa aia comentatiwinking

| YoungLuckyFriendly a răspuns:

Nu cred ca esti verisoara ei! big grin adica nu semanati deloc si sorry dar ea nu prea imi place!

| Ella28 a răspuns:

Eu intr-un fel de cred. E o actrita minunata si imi place cum se imbraca(mai ales pantofii). Ii ador paruul. E foarte cret. E preferata mea din pariu cu viata sincer...winking

| Ella28 a răspuns:

NU TE SUPARA! Cred ca rsti exagerata cu asta! Nimeni nu te crede. Adica daca tot zici ca e vara-ta zi-ne ceva ce noi nu stim. Cum I cheama pe iubitul ei in realitate? raised eyebrows