| CameliaCamyBlondina a întrebat:

Heii.Ce parere aveti despre cercelul in ureche la baieti? Ma refer la ceva mic si finut nu ceva de prost gust(gen un,, diamant,,). Prietenul meu cocheteaza cu ideea si as vrea sa ii fac un cadou.Va rog fara raspunsuri la misto sau jigniri

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numa homosexualii folosesc asa ceva sau fete cu cercel in nas parca zici ca sant vaci

| sara29 a răspuns:

Mie în general, nu prea îmi plac cerceii, dar fiecare cu părerea lui, doar e iubitul tău, nu al nostru, dacă tu consideri ca lui îi place, atunci cumpăra-i.