| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Am vazut astazi pe net adica. ieri ca astazi 2 Mai ora 15:00 va veni Adrian Tutu.sa raspunda la intrebarile fanilor.si chestii d`astea tongue si la ora 15:00 a fost reluarea la Serviciul roman de comedie. n`a dat sad Oare vine la Happy hour? :X Care stie funda + vot.
P. S:toti au cate un vot kiss Pupici big hug Pa`pa :X [scuze categoria tongue ]

Răspuns Câştigător
| Flory_2430 a răspuns:

Buna decihee hee chestia cu adrian tutu era pe nethee hee pe protv.ro nu pe pro tvsad

3 răspunsuri:
| Mălinuşaaa explică:

@dya: daa. apoi am vazut tongue Mercii oricum tongue

| happycolour a răspuns:

A fost saptamana trecuta Happy Hour deci nu cred ca o sa mai vina si azi, poate pe alt canal happy apropo, e va veni nu va veni. tongue

| Avon_8981 a răspuns:

Cred ca vine la happy hour, de fapt sunt sigura! Funda?