| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Ce porecle de fete stiti?big grin Fundaa :X si vot` inteligentwinking Mercii big hug pupici :X

Răspuns Câştigător
| poliku a răspuns:

Shiteiubestemah-Ciudate poreclerolling on the floor
Si ca raspuns la intrebarea ta fetiiitsaaa cred ca tocmai ai gasit porecla ta.E deja ca si nick al tau din cate vad sa nu mai spun ca asa o avea si soramea ba chiar si tatameu ii spunea asalaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de exemplu.pe mine ma cheama alexandra...si colegii(baietii) imi spun alexandrel,cosmarel,cacacios,mucos(nu ca a`si fi facut pe mine sau ca nu a`si fi avut servetel cand eram racita...da` e un fel de alintlaughinglaughing.sa zicem),iar unele colege de ale mele sunt poreclite si burduf,iepuras,severel, bibila, tisimi.si cam atat

pa palove struck

| Chocolate_4478 a răspuns:

Cotofana,veveata))))