| Deea545 a întrebat:

Heii happy De ceva timp sunt mereu trista si nu mai am chef de absolut nimeni si nimic. Mi.am pierdut cea mai buna prietena pe care o aveam. Ea imi spunea sfaturi si eu la fel ei, dar acum cand vorbec cu ea am senzatia ca nu o intereseaza si mai bine nu ii spun chiar daca am nevoie de sfaturi. Mai am prietene dar nu prea am incredere in ele. Cu maica.mea nu pot sa vorbesc pt ca nu ma intelege. Ce as putea sa fac sa nu mai fiu trista? Cu ce sa.mi ocup timpul liber?

P.s. : nu imi place sa ma plimb sau sa ies pe afara singura, si nici nu am cu cine sad

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Asculți muzică, te uiți la un serial, citești o carte și îți cauți prieteni mai buni.

Răspuns utilizator avertizat
| 1010wanted a răspuns:

Uita-te la seriale, Breaking Bad, The Walking Dead si Dexter sunt cele mai bune! Dar, cel mai ideal ar fi sa iti faci un prieten, viata ti se va schimba radical.

| alexxxandru25 a răspuns:

Fa-ti un iubit