| Deeviiil a întrebat:

Heii :*

De fiecare data cand caut ceva statusuri, gasesc doar cele care is foarte folosite si deja m`am plictisit de eleoh go onstraight face toataa ziua aceleasi statusurichatterbox
nimic nouuraised eyebrows

Daca aveti ceva statusuri mai originale ziceti`mi si miebatting eyelashes
dar nu din alea care le gasesti scriind pe google~statusri...etc
Vreaw ceva[original] sa fie despre orgoliu, iubiree, tristete, sa fie in engleza dar sa aiba si varianta in romana, sau doar in engleza.Nu conteazabig grin
sa fie despree orice dar sa fie cat ma nou big hug
Ms:*~~Funda cele mai dragutebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| MyYLife a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/statusurix/pareri/ aici sunt de toate felurile si sunt foarte multe si frumoase funda?

3 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Http://www.quoteland.com/topic.asp?CATEGORY_ID=97

http://www.brainyquote.com/

http://www.coolquotes.com/

gasesti aici niste aforisme care pot fi folosite si ca statusuri. sunt toate in engleza dar sunt foarte frumoase. si multe-multe. ai de unde alege.

| roxanaaa a răspuns:

Eu iti dau unele status ' pe care le aleg eu asathinking

nu prea ma intereseaza cacaturile alea de versuri.ro am si eu mel in minte'

1 " haide spune-mi ce s-a intamplat, asa de repede de mine ai uitat? "
2. " Visul meu scumpule? sa`mi iau permisul si sa te calc cu masina, apoi, trec si pe la prietena ta! "
3. " ruleaza cu o freza lunga. :O "
4. " si toti boi zboara din parlament usor usor ' "
5." scoti arma. vrei sa ma impusti dar o indrepti spre tine si tragi. "

sper sa-ti placa asa asalaughing

| Annaa a răspuns:

Poti lua de la melodii...cauti versurile melodiei pe http://versuri.ro si le gasesti si in engleza si in romana:D