| KittyBeyb14 a întrebat:

Heii, este ziua prietenei mele si nu stiu ce as putea sa ii spun. Noi doua suntem mai nebune de fel si vreau ceva la fel de nebun doar ca nu imi vine nimic in minte. Va roog! :*

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Enumera intr-un mod placut si amuzant moemtenele in care ati fost impreuna, multumeste-i ca e alaturi de tine intotdeauna, promite-i ca o sa fiti prietene mult timp de acum in colo si spune-i cate de mult inseamna pentru tine.

| Maxim96 a răspuns:

Pregateste-i o surpriza asa mai haioasa, gandeste-te si tu.

| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

Ziua ta inseamna mult dar 50 de lei daca mi-ai da ar fi ok!