| denisa2803 a întrebat:

Heii:*imi da si mie cineva niste programe de editat poze plzpuppy dog eyes(in afara de photoscape ca il am)mersiiilove struck fundita

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Bulina_4880 a răspuns:

Photoinstrument. Cand termini de facut poza, o sa vezi akl undeva cu save etc, doar ca o sa-ti apara o chestie cu un cod Key, si nu stiu daca il stie cineva, asa. Ca sa salvezi poze dai " Print Screen ", si te duci in Paint, dai paste, decupezi ce trebuie si apoi save.

Succes :*.