| ηυмα єυ ¢υ єℓℓℓ вαι :x a întrebat:

Heii :]

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa fac sa il "seduc" cum s-ar spune laughing

I.am ceruth id. ul si a spus ca nu prea intra big grin

Inf oh go on Mi. a dat nr. u de tel big grin

Se uita la mine imi zambeste imi face cu ochiul big grin

Ii tot dupa mine prin pauza tongue

Help please big grin

Fundoi :X

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Tu deja ai facut primul pas.Normal ar fi ca el sa il faca pe urmatorul adica sa te invite la o intalnire

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este de datoria lui să te curteze nu să-l seduci tu!
Poate fi o simplă simpatie din partea lui.
Că ţi-a dat un număr de telefon nu înseamnă că speră la tine, în mod normal el trebuia să-ţi ceară numărul tău de telefon, să te sune şi să te scoată în oraş.
Ai grijă, nu te arunca cu capul înainte.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Ce rost are sa te chinui poate mai tarziu te face sa suferi si apoi iti va parea rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insista, dar nu mult ca va durea mai tarziu.