| anonim_4396 a întrebat:

Heii...ma intrebat o fata daca am prietena.(imi place de ea)...cand m-a intrebat i-am propus sa iesim la un suc sau cv..si a zis ca nu vrea...a 2zii i-am zis:ce zice de un tu si eu impreuna tot mereu raspuns :nu...ce draq sai >fac?:

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă a întrebat de prietenă, asta nu înseamnă că te place neapărat, drep dovadă că te-a respins. Pune o prietenă dea ei să întrebe ce părere are de tine.

| NedeaAndrei a răspuns:

Fi cat mai indiferent, si o sa fi surprins de rezultatebig grin laughing Bafta!winking

| WildDream a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i faci ca se vede ca nu e interesata. Gaseste alta fata cu care sa iesi si poate o sa ai noroc si o faci geloasa pe actuala.

| Nicoleta_Alexandra_1998_s8uY a răspuns:

Ai putea sa nu o mai bagi in seama, pana cand iti va zice ea ceva. Asteapta sa vorbeasca ea cu tine. Ar incepe sa-i fie un pic ciuda, daca vede ca nu temai dai la ea. Orice fata s-ar enerva daca vede ca baiatul, care o placea, nu se mai uita la ea sau nu mai vorbeste cu ea.

| Margutza30 a răspuns:

Nu stiu...Intreab-o de ce nu vrea si poate o sa iti spuna. Apoi vezi tu cum rezolvi, ca doar esti baiat!