| SweetieBeibby a întrebat:

Mi-am pus o poza pe fb, intr-un album, si nu as vrea sa o sterg, dar as vrea sa fac cumva sa nu mai o vada nimeni. Am incercat sa dau la optiuni dar imi da sa editez albumul, eu vreau doar acea poza sa nu mai fie vazuta si chiar nu stiu cum. rog mult ajutati-ma. Si inca ceva, nu mai pot sa-mi schimb data nasterii. Nu stiu ce sa fac. E neaparat nevoie sa sterg acea poza? Funda! :* Scuzati categoria big grin

3 răspunsuri:
| Jounin a răspuns:

Poti sa stergi aceea poza din acel album, iar dupa, sa o pui in alt album pentru a putea edita albumul! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| WolfyRo a răspuns:

Buna... Cum deschizi poza ai acolo in dreapta pozei sus o bara: Tag photo, Add Location si Edit. Dai pe edit si sub data poze o sa ai sa alegi cine s-a poata vedea poza: Friends of friends etc...Dai pe only me si gta!

| AmInFrunte666 a răspuns:

Buna! Nu, nu este neaparata nevoie sa stergi poza. Tot ce trebuie sa faci este sa o deschizi, iar in dreapta sus pe langa numele tau de Facebook, imediat sub apare si data pozei, si in dreapta pozei o mica iconita pe care daca o selectezi iti apar mai multe optiuni de afisare a pozei. Cu placere!