| Sqk00 a întrebat:

Heii!batting eyelashes. Putetii` sa imi datsii` si miee` nistee numee` de mess` coollll :X`? Gen:Fitse Mondiale si Figuri Occidentale, Punky StiL :X`, CioCafo0on`; x. Please. Dauu fundita`:X`.

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Am o idee traznet! mAN3lle Infekte sI Kr3ierE DefecT3 sau PiTZip0ankA NambAR UaN! Acum sterge-o de-aici cu manelariile astea imputite!

| SandraPhantomhive a răspuns:

De acord cu Punisher. Fite! [-o
batting eyelashes Cica "Fitse" Mondiale si Figuri Occidentale I don't want to see
Ciocafon? :O:O:O
Mda.Se vad neuronii :-D
big hug
Pa, pa.

| Sqk00 explică:

Vedetii ca astea suntt gasite p nett. phbbbbt. asa ca mai tacetiii love struck.
se vede lipsa de ocupatie.

mersii Punisher :X