| onlygirls a întrebat:

Heii:*...sunt intr-o relatie cu un baiat si nu pot sa zic ca il plac mult dar ma simt nasol.Nu stiu dar nu vreau sa il ranesc. Am vrut sa fiu cu el datorita prietenei mele care m.a zapacit si am acceptat sa fiu cu el, dar ma simt foarte nasol sad ma puteti ajuta dau funa:d

Răspuns Câştigător
| Scintilla a răspuns:

Fi sincera cu el, pentru ca asa nu faci bine nici tie(pentru ca nu tii la el cu adevarat) si nici lui(pentru ca poate pune sentimente destul de puternice, iar apoi va avea de suferit). Tu nu ai nici o obligatie fata de prietena ta, adica cel putin nu in acest sens.Cel mai corect ar fi sa fii sincera cu baiatu si sa ii spui dc ai acceptat sa fii cu el, va intelege si va aprecia faptul ca ai fost sincera cu el.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Discuta cu el si spune-i adevarul, mai bine sa stie acum decat mai tarziu

| ChocolateFantasy a răspuns:

Cum poti sa fii cu cineva doar pentru ca te simti aiurea si pentru ca te zapacea prietena ta?! Daca tot te zapacea sa fii cu el, de ce nu e EA cu el?! Cati ani ai? 11? E imposibil sa stai cu cineva doar pentru ca te innebuneste cineva.Esti singura care pica de fraiera sau de catelusa.

| asasinuldepetpu a răspuns:

Eu zic sa mergeti intr-un loc linistit si sa va spuneti ce simtiti