| sivl3Andreea a întrebat:

Heii,TPU.Acum 7 luni am fost cu un baiat care a fost in clasa cu verisoara mea.Cand aceasta a aflat,a facut tot posibilul si m-a despartit de el,mai apoi combinandu-se ea cu acesta. Am trecut peste si totul a fost ca inainte iar acum, cu 3 luni in urma, m-am combinat cu un alt tip.Varmea la inceput spunea ca e urat si etc iar acum...boom...ne-a despartit iar si e ea cu acesta de aproape o luna. crying Va rog, ajutati-ma! Spuneti-mi ce sa fac pentru ca nu mai suport! crying

1 răspuns:
| SimonaQs a răspuns:

Spune-i ca nu iti e o prietena adevarata daca face asa ceva. E chiar nesimtire. Pana la urma sa-si vada de ale ei sa sa nu se mai bage peste tine ca daca aceste "fapte" le-ai face tu, si nu ea nu cred ca i-ar convenii. Spune-i in fata ca nu iti place ceea ce face si punct