| Anttooo a întrebat:

Heii,TPU!
Am fost cu un băiat,si mi-a zis ca ar da orice sa fie cu mine,sa stam un an împreuna, dar după o săptămâna el m-a inselat cu pretextele:"Ca eu nu-l pupam de fiecare daa când vedeam","Ca lui nu ii mai merge așa de bine la anumite fete".
Si eu clar ca i-am dat liberwinking
De atunci am fost cu 2 băieți, dar in fiecare relație nu m-am simțit așa de bine ca si cu acel băiat.Eu încă mai țin mult la el.
Știe ca sunt foarte supărata pe el.Prietena mea cea mai buna,mai tot timpul vorbește cu el si il tot întreabă dacă mă mai place,iar într-o zi întrebat de ce m-a inselat,iar el a zis:,,Da îmi mai place de ea,e super draguta,as da orice pentru ea, dar...".Si nu a mai continuat.
Oare m-a plăcut cu adevărat?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poate a fost doar ceva de moment?
Nu vreau sa spun ca nu te-a iubit sau placut deloc, dar daca dupa atatea insistente el repede te-a inselat.
Daca te placea cu adevarat incerca mai mult timp sa te cunoasca, sa vada ce-ti place, cum vrei tu ca el sa se comporte. Iar faza "ca tu nu il pupai de fiecare data cand il vedeai"nu mi se pare un motiv intemeiat, depinde de fiecare cum se comporta intr-o relatie : unii pot sarii in bratele celorlalti si sa-i acapareze cu totul sau altii pot fi mai discreti.
Depinde de tine daca vrei sa-l ierti si sa-i mai acorzi o alta sansa. Oricum cum ai zis si tu, nu ti-a luat prea mult sa-ti faci alt iubit, deci nu trebuie sa depinzi de el pentru a fi cu cineva.
Bafta!