| Evee09 a întrebat:

Heii TPU!
Am si eu o intrebare [curiozitatea]
Daca ati castiga la loto 5, 8 Milioane de euro [parca asa e premiul acum big grin] ce ati face cu banii?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O mare parte din suma i-as dona copiiilor bolnavi care au nevoie urgenta de operatie sau ceva de genul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

I as investi intr o afacere profitabila

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Eu as lua o casa noua, o masina pentru parinti, 1 milion de euro as da la camin, imi cumpar niste aparate pentru satelit la televizor si restul pastrez pentru zile negre.Tu ce ai face cu banii

| justme9 a răspuns:

Eu as depune la banca cate un milion pentru fratele si sora mea mai mica, aș termina de renovat casa in felul asta mama nu ar mai trebui sa plece in strainatate la munca.Cred ca mi-aș incepe o afacere si restul la banca pentru zile negre.Tu ce ai face cu banii?