| InGeRaSsDeCaTyFeAa a întrebat:

Heii TPU! Ce mai faceti?

Cine stie sa imi dea si mie un program de spart parola de mess?

Mersi Anticipat! funditaa!

3 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns:

Nu exista asa ceva! Poti afla parola unui id messenger doar daca-i sti intrebarile acelea de siguranta.Asta desigur daca cunosti persoana aceea foarte bine si sti cam ce-ar putea raspunde-n intrebarile acelea. Sper ca ti-am fost de ajutor. te pup :*

| Strumpfi a răspuns:

Nu sunt programe speciale pentru asa ceva. Daca are incredere sa-ti dea parola persoana respectiva bine, dar asa nu poti. :*

| SaTaRRaL a răspuns:

Daca e iubitul tau sau o persoana apropiata se v-a simti foarte prost cand va afla ca vrei sa ii spergi parola mai bine i-o ceri si daca nu ti-o da nu e asa de important incearca sa ai incredere in aceea persoana