| cristina45crisss a întrebat:

Heii TPU maine seara este un bal mascat sa ii zic asa, fiecare se imbraca cum vrea ..alti in pijamale..alti in tricou si pantaloni scurti...eu nu stiu cu ce sa ma imbrac, ma gandeam la o freza haoticaa ciorapi si niste pantaloni dinaceia scuti si un tricou, o sapca de rapp si niste accesori...voi ce spuneti? mai dati-mi si mie ceva idei dau funda! kiss

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ceva haine cu dungi ar avea efect care ar semana cu un costum din penitenciar.

http://cdn1.agenda.ro/2009/01/procurorul-adrian-dicu_or.jpg

| greyhound a răspuns:

Costumeaza-te in Mario

| Smiling a răspuns:

Pai eu cand am avut bal.Mi-am luat niste colanti negrii si o bluza neagra si mi-am facut mustata de pisica(cu creionul negru) si mi-am luat o masca.una cumparata, gasesti usorhappy... Sper ca am fost de ajutorhappy