| Mădiiiiie a întrebat:

Heii TPU happy Nici o prietena de-a mea nu vrea sa iasa afara, si nu e vorba ca ploua sau e vreme urata, dar nu vor sa iasa si eu sincer nu mai pot sta in casa. Afara sunt doar baieti si nu e genul meu sa stau cu ei afara happy ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

Insista,la un momendat vor iesi doar ca sa scape de gura ta, la mine functioneaza intotdeaunalaughing

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iesi singura, plimba-te

| 999bianca a răspuns:

Du-te dupa ele in casa, da-le jos din pat sau de pe scaun si scoate-le afara! Stai pe capu lor pana ies afarabig grin Asa fac si eu si la mine functioneazabig grin..Bafta!happy