| Hieer a întrebat:

Heii, TPU!
Stiti site-uri cu cizme din cauciuc cu imprimeuri frumoase sau bocanci? :3 As dori din Romania.

Funda si multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă ești față sau băiat dar... SinSay e magazinul meu preferat. E un magazin online dar din câte știu eu este unul și în București și Buzău. Lucrurile de acolo sunt foarte drăguțe și kawaii!
Prețurile sunt foarte convenabile!

Alt magazin e Zara. Poți cumpăra online sau din toate județele. Sunt game largi de încălțăminte, haine. Lucrurile sunt cam scumpe dar au o calitate deosebita.

Sper că te-am ajutat!