| brunethatanebuna a întrebat:

Heii TPU va rog ziceti am la o poza un coslaughingrolling on the floor cum sa il indepartez in poza sa nu se mai vada sa se vada fata fina dac e photoscape ziceti unde sa intru cum sa fac la fel si dac e photoshop cum sa "umblulaughing"pe el:d intelegeti voi:d

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Foloseste photoscape si dai la home mi se pare si cauti pe acolo "blur" sau ceva de gen

| pamPammmPam a răspuns:

Sweetm3ly
am photoshop si te pot ajuta big grin

| Andrreeubehs a răspuns:

Dai la negitongue o saa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă Picasa. Îl downloadezi gratuit de pe site-ul oficial http://picasa.en.softonic.com/
Dai pe "View and edit" la poza cu pricina, intri pe "Basic Fixes" şi te joci cu opţiunea "Retouch".

| Catalina_4718 a răspuns:

Incearca taazwinking