| cedry2c a întrebat:

Heii TPU! Vreau urgent un raspun va rog. Ce sa le spun unor prieteni cuplati, ceva comic... va rog urgent raspunsul! happy Primiti funda!:*

Răspuns Câştigător
| DenisaaC a răspuns:

Un banclaughing De exemplu : O fata de clasa a 8-a vine acasa de la scoala si ii spune mamei:-Mama, azi ne-au facut la scoala testul de virginitate!laughing Si au gasit doar o singura virgina. - O, felicitari! Asa-i ca tu esti aceea? Spune Mama. - Eu? Nu laughing, Doamna diriginta