| pcornelia18 a întrebat:

Heii! TUP! O intrebare pentru fete la cati ani va venit ciclul? si daca ati avut dureri? si ce tampoane folositi?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

11-12 ani. Fără dureri(asta doar prima oară). Absorbante de la Always, că de-astea cumpără mama.Ea se ocupă cu cumpărăturile astea...de femei mature.laughing

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cam pe la 13 ani şi câteva luni, şi nu, nu am avut dureri. Always!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| PandaEcrazy a răspuns:

Pe la 11 ani,durerile nu apar imediat, dar in timp ce ciclul se regreaza o sa ai mari dureri de burta si de sani, pentru ca acestia se umfla un pic. si tampoane cu aripioare, nu dintracele care doar se pun pe chilor, ca altfel pateaza ca naiba chilotii

| expertulginecolog a răspuns:

Dureri pot fi in functie de organismul fiecareia.