| shhadow a întrebat:

Heii tuturor. Cine stie un film bun de groaza? Dati-mi un exemplu si sa nu fie doar cateva efecte care sa ma sperie, sa aiba poveste buna, sa ma sperie rau.
Dau papion ^_^

Răspuns Câştigător
| Thekeyisme a răspuns:

Incearca saw sau wrong turn (astea au mai multe episoade) sau mama, orphan, sau chain letter. mie toate mi-au placut happy

4 răspunsuri:
| marciana a răspuns:

The dark hour
The descent
Splice

| R0MW4LD a răspuns:

Incearca Paranormal Activity sau REC.

| Dexter00 a răspuns:

Seria de SAW(1-2-3-4-5-6-7)este de groază și are o poveste foarte bună!

| residentevil89 a răspuns:

E mai mult gore daca daca vrei o sa apara the evil dead remake dupa 1 mai vechi l-am vazut si... sau the exsorcist