| IuliiChiştooc a întrebat:

Heiihappy Vreau sa trimit un e-mail catre revista SUPEr bravo Girl.Dar nu stiu de ce nu mi se trimite.
Am completat la "To" cu office@superbravogirl.ro.La "Subject" am pus : "Buna" si la dupa am pus mesajul.Dar peste vreo 5 min am primit mesaj ca nu se poate trimite emailul. Ce sa fac?
*Stiu ca nu prea are treaba cu categoria*

1 răspuns:
| EmilTraian95 a răspuns:

Pai posteaza motivul care a aparut pentru care nu a fost expediat mesajut fie e prea lung fie e adresa de expediere gresita