| Alexandra_7889 a întrebat:

Heiii. ajutati-ma deci eram pe drum ma intorceam de la scoala si pe drum am vauzt un grup de baieti unul dintre ei a venit dupa mine(nici nu stiu cine este)eu mergeam ma opream se oprea ei el iar mergeam iar ma opream am vrut sa ii sun pe parinti dar nu stiam cat o sa dureze sa vina sa ma ia. am ajuns in fata blocului si m-am intalnit cu prietenul meu lui i-am spus ce s-s intamplat si i-am zis sa nu se uite in spatele meu el nu a asculalt si s-a uitat...cand l-a vazut ala care m-a urmarit a fugit imediat...imi este frica sa mai merg singura pe strada ce sa fac crying

Răspuns Câştigător
| alexx_2137 a răspuns:

Acum nu trebuie sa-ti fie frica dar nici nu poti sa treci cu vederea...ar fi bine sa te intalnesti cu el cand e prietenul tau.sa il intrebe ce vrea de la tine.lumea e plina de nebuni dar si de cocalari deastia care fac misto de oameni.Fruntea sus.

1 răspuns:
| DBlack a răspuns:

Ori te-a vazut panicata si a vrut sa rada de tine, sa isi bata putin joc de tine. ori mna. sunt tot felul de obsedati si handicapati in tara asta straight face. simplu, zii lu pretenu'tau sa vina sa te ia de la scoala happy cel mai sigur