| Roxana_1758 a întrebat:

Heiii all..am o pagina de facebook si caut admine. Vreau pe cineva serios si care sa se ocupe de pagina!
cine vrea sa lase id-ulhappy

6 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Id : dediipetrii
Nu fur paginiwinking. Sunt admina la o pagina, si nu am furato.
Nu sunt de aia oh go on.

| KristinnaKr a răspuns:

Te rog contacteaza-ma la ID : woman_sspecial!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt admina la o pagina si nu am furat`o.oh go on Sunt serioasa, creativa si ma bucur sa ajut.iti pot demonstra ca sunt serioasa doar daca ma pui la incercarewinking.
ID:biancaantofie

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Fla.stratan

| Wawikki a răspuns:

Zambetul.culorilor ..nu am mai fost admina insa urmaresc paginile unor fete pe fb si mi-ar placea sa incerc.pot fi activa thinking

| Enciu_Corina_1981 a răspuns:

Eu. Uite id-ul cory_elena_01