| Mwhahahaa a întrebat:

Heiii...hee hee Am facut si eu putina burticaoh go on Si vreau neaparat s-o dau >jos: Dar cum? Merci :*:*

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

-Abdomene
-Cat mai multa apa
-Mananca fara grasimi
-Mananca ceva usor seara
Mult succes!kiss

nony
| nony a răspuns:

Seara .iesi 1 ora la aergat, cu multa apa la tine.Mai usor cu painea.doua mese pe zi. Mic dejunul.si nu mai tarziu de ora sase seara. ceva usor, pe baza de fructe si salate.
Bafta

| JackieSue a răspuns:

Putina burtica nu deranjeaza pe nimeni.Si eu am avut putina burtica.Si am facut sa nu se mai observe ...stateam dreapta ...sau imi sugeam burta...nu e greu dupa ce te obisnuiesti.Am scapat de ea cu abdomene.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Inseamna ca nu le faci corect. Trebuie sa te ridici pana la 45 de grade, ramai acolo 3-5 secunde si apoi cobori incet. Dupa 40 din astea...
Apoi, scoate painea si nu mai papa sarat.

| Mwhahahaa explică:

MSik :
Am incercat cu abdomenelaughing
Dar...in adar...
Eiii bine, nu am facut multe si am obositlaughing
O sa mai incerc sa fac incontinuu vreo 40-50...happy Sau mna ...Depinde acum cate pothee hee)

| ViVi a răspuns:

Abdomene: happy
succes.

| ViVi a răspuns:

Faci multe abdomenehappy
fara ciocolatalaughing sau cipsuri
parca stiu ca astea dauneaza cel mai mult la ingrasarehappy
straight face

| marsy a răspuns:

Abdomene... sh mai putina mincare. mai ales seara! tongue

| AvalohAlyn a răspuns:

Sport, eventual cumpara-ti o bicicleta medicinala, slabesti dar si iti mentii sanatatea si ajuti inima si circulatia sangelui.Sanatate.

| buburuzAndreea a răspuns:

Uite, 8 minute in fiecare zi si o sa ai niste rezultate de care o sa fi foarte mandra. http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY&feature=related Eu il folosesc si sunt foarte multumita. Dar ai grija sa faci in fiecare zi, doar asa vei vedea rezultatele. Ai putea sa-l incerci si pe cel pentru fesieri, e si ala foarte bun. http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related

| sorin a răspuns:

Sport.

| Mina a răspuns:

Abdomene, fara bauturi cu acid. happy

| annda a răspuns:

Abdomene sau alerga si tu seara. big grin

| camy_1834 a răspuns:

Poi simplu. abdomene happy

| ina129 a răspuns:

Abdomene si genoflexiuni zilnic.cate 20 ddin fiecarewinking

| stcalin a răspuns:

Un abonament la sala rezolva totullove struck

| Elena_1106 a răspuns:

Habarnam stiu si despre asta cateb ceva dar cele mai multe lururi le stiu despre cum sa faci muschi(asta e daca fac karate si nu am burta sorry)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=edUFqkWSve8

fa-le astea timp de 2 saptamani, rezultat garantat