| βeβeℓușa a întrebat:

Heiii!happyBuna Dimineatsa TPU am o problema! vreau sa imi iau un laptop bun cu webcam dar ieftin imi recomandati?! vreau cu nume fix! Va rog urgeent!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă vrei ceva ieftin, caută pe www.emag.ro. Te-aș sfătui să-ți cumperi un netbook, prețurile la acestea sunt foarte avantajoase.
Baftă!

2 răspunsuri:
| βeβeℓușa explică:

Si cu bluetoth va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy iti scriu acum de la laptop... se numeste Fujitsu Siemens e foarte bun. Are webu' incoporat in el.Te sfatuiesc sa-ti iei d'asta eu l'am luat cu 2500 lei (25 milioane) insa poti gasi acum si la 1700-1800 lei (17-18 milioane). Bafta! fundita?batting eyelashes