| KiddSimo a întrebat:

Heiii cand vreau sa`mi fac cont pe lady popular imi cere un cod promotional.trb sa scriu ceva?

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Acolo poti sa scrii orice, chiar si grjvgjfgde. happy

| Bloondyna a răspuns:

Nu

| Imonettex a răspuns:

E optional.mai bine nu pui nimic... sper sa reusesti sa-ti faci contwinking

| raresica a răspuns:

Ce treaba are asta cu adolescentii?(categoria la care ai postat...)

| KiddSimo explică:

Atunci dc naiba nu`mi merge sa imi fac cont?sadangry...offf...innebunesc

aaa si raresica? asta`i treaba ta de ce am pus eu intrebarea aici?straight face

Hmm uite ca sa iti raspund. 1)pentru ca am dat`o la nimereala categoria.nu m`am uitat si 2)ca sa intrebi tu

acum te intreb eu pe tine... E vreo problema?straight face

| NPA a răspuns:

Nu, nu trebuie sa scrii nimichappy