| Lollaa92 a întrebat:

Heiii, cum schimb Androidul, sau...nu stiu sa fac chestia aia sa fie Jelly Bean (nu ma pricep sad ).
Funda, URGENTT!

Răspuns Câştigător
| paulaaaaa a răspuns:

Paai, este o chestie destul de grea sa schimbi androidul, care poate sa-ti strice telefonul. de aceea iti recomand sa nu incerci, pentru ca de cele mai multe ori, se strica irecuperabil. indicat ar fi sa te duci la un service ceva unde ar putea sa ti-l schimbe...dar acum depinde si ce telefon ai pentru ca nu toate telefoanele sunt compatibile cu jelly bean :*