| Twist a întrebat:

Heiii everyone!
maine isi serbeaza ziua cea mai buna prietena...nu o sa fim asa de multi si o sa stam in casa.deci ce am puutea face?big grinvreau niste idei in caz de plictiseala. Fundaa

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Oooohoho... f buna intrebarea
hai ca va dau eu cateva idei devil
1. Poze-faceti poze, si apoi le modificati in photo intrument.ies super amuzante.
2.Cat de bine ma cunosti-gandeste-te la 10 intrebari despre tine si adreseazale persoanelor din jur.Care raspunde cel mai bine, castiga.
3. karaoke-desigur, nu toti suntem inzestrati cu o voce minunata, dar tocmai asta e si ideea. daca sunteti intre prieteni nu ar trebui sa va fie rusine.imagineaza-ti ce plictisitor ar fi sa canti perfect si ceilalti sa se uite...mdayawncanta din toata inima! chiar daca suna fals
4.Carti-sunt multe jocuri cu carti.Macaua, WC(imprastiati cartile, si deasupra lor, puneti 2 care stau sub forma de triunghi{ala e wc-ul}, sprijinindu-se una de alta.trageti care o carte de sub wc, care a extras o carte si s-a darmat wc-ul papa ce e in el )
5.Toata lumea sa invete sa spuna "te iubesc", numai ca in alte limbi, chineza de exemplu
6.Fiecare sa scrie 10 lucruri care i-ar placea sa le faca la aceasta petrecere, si amestecati toate biletele intr-o tombola. extrageti unul cate unul, si cine nu executa, pierde si iese afara din joc.
7.Rugati-o pe sarbatorita sa va arate poze de canf era la gradinita, si amuzati-va pe seama ei (nu fiti rautaciosi)
8. Daca eu-jucati jocul daca eu.De exemplu daca eu asi fi presedinte, asi legaliza drogurile, etc.asa mai afli lucruri despre cel de langa tine.
Sper sa te ajute si sa primesc fundita. te pup:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex in grup
Fumat la narghilea
Bataie cu perne, facut clatite, baie cu multa spuma in toata cada laughing