| Xerilix a întrebat:

Poate este ceva rusinos, daar nici eu si nici prietenul meu nu stim sa ne sarutam french kiss..va rog nu faceti misto, dar asta e adevarul. Ce putem face in privinta asta? Ne puteti indruma sa facem cv?

Răspuns Câştigător
| beebyy a răspuns:

Sunt pe internet videoclipuri care te ajuta sa inveti sa saruti french, nu e nimic rusinos. puteti incerca:

http://www.youtube.com/watch?v=kdPKBpiNyGw

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimeni nu s a nascut invatat, exersati pana reusiti, lucrurile de genul asta vin de la sine

| Unicucebeea a răspuns:

E ok, nu e nici un motiv de ras.E bine ca amandoi nu stiti. Faceti cum stiti si totul va veni de la sine thinking

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Da,mai intai inveti pakistan kiss, apoi automat treci la french.nu e mare diferenta! chestie de limba!

| ThePokemon a răspuns:

Păiiii, nu trebuie să ştii cum. Totul vine de la sine.Crede-mă.winking

| cossette a răspuns:

Nik..asta vine d la sine o sa va dati seama la mom potr