| AdeElLl a întrebat:

Heiii, stiti daca majoritatea magazinelor Vodafone(Bucuresti) au in stoc Samsung Galaxy S2 dar pe alb si cat costa as dori mult sa stiu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, da majoritatea magazinelor au in stoc Samsung Galaxy S2 pe alb, de exemplu la cosmote eu l-am vazut la 16 mil. iar la vdl era cam la fel. Insa la scurt timp dupa aceea cand am iesit la cumparaturi in Real, l-am vazut tot pe alb 11 mil, era si la liber. Bafta.

1 răspuns:
| Alinn98 a răspuns:

Te imbraci, iti iei niste papuci si te duci sa vezi...nu-i greu.