| Alecs2012 a întrebat:

Heiii TPU! Ceva filme noi >:? Comedie sau de dragoste big grin dau Fundaa! :*

2 răspunsuri:
| cLeILa a răspuns:

Heii!

1)Tower Heist (2011):Ben Stiller şi Eddie Murphy sunt protagoniştii acestei comedii despre nişte simpli angajaţi la un complex luxos de apartamente care pun la cale un plan pentru a se răzbuna pe un escroc miliardar de pe Wall Street care le-a furat fondul de pensii...

2)Friends with Benefits (2011):Dylan şi Jamie sunt atât de ocupaţi, încât sinuosul protocol al întâlnirilor romantice li se pare extenuant. Tot ce-şi doresc este să-şi găsească un partener de sex ca să se mai destindă din când în când, dar fără complicaţiile de rigoare! Cei doi devin astfel "prieteni cu beneficii", dar ce se întâmplă când unul începe să simtă mai mult decât şi-a propus iniţial?
http://www.filmeonlinegratis.me/the-change-up-online-2011/
(varianta 2 sa o alegi se incarca mai repede si la prima vezi doar 30 min din film)
3)The Change-Up (2011):Mitch (Reynolds) şi Dave (Bateman) au crescut împreună şi erau de nedespărţit, dar de nişte ani buni viaţa i-a dus pe căi separate. În timp ce Dave este un avocat epuizat de muncă, de soţie şi de cei trei copii, Mitch e celibatar, mai mult fără job şi complet nematurizat, lucru de înţeles pentru că nu i-a plăcut niciodată să-şi asume vreo responsabilitate. Fiecare invidiază existenţa celuilalt, dar nicio grijă, căci destinul le-a pregătit o surpriză: cei doi se trezesc într-o dimineaţă că au făcut schimb de corpuri!
http://www.filmeonlinegratis.me/the-change-up-online-2011/

4)The Hangover Part II (2011):În continuarea aventurilor din primul film, Phil (Bradley Cooper), Alan (Zach Galifianakis), Stu (Ed Helms) şi Doug (Justin Bartha) călătoresc în Thailanda pentru nunta lui Stu. Speriat de consecinţele extremele ale petrecerii burlacilor din Las Vegas, acesta a ales o distracţie mult mai cuminte: un simplu brunch! Dar lucrurile nu se petrec întotdeauna conform planurilor, iar cei patru se vor trezi iarăşi într-o aventură cu totul şi cu totul sălbatică prin primitoarea Thailandă...
http://www.filme-net.com/2011/05/hangover-2-online-2011-gratis-filme.html
(la acest film am ris cu lacrimi)

sper ca te-am ajutat.:*:*

| Alecs2012 explică:

Le-am vazut toate..mersi oricum :*