| Hopeees a întrebat:

Heiii TPU! happy
Vreau si eu diferite statusuri pentru o pagina de comunitate puppy dog eyes

Cele mai multe si mai frumoase primesc funda love struck

1 răspuns:
| kuchikisan a răspuns:

♥Merg mai departe si le las pe toate`n spate. Fapte consumate si vise spulberate
Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

E aşa minunat când cineva îţi cunoaşte defectele şi te place tocmai pentru ele! ♥

E aşa frumos când călătoreşti noaptea şi este cineva care stă treaz doar ca să te aştepte. ♥

♥Dacă voi cădea în incercarea mea de a-mi îndeplini visele...Nu-i nimic. Pentru că voi invăţa din nou să zbor.
E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Spui ca e pustoaica si nu-ti place asa, dar asa cum e ea ti-a furat inima. Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face misto.N`am impresii`n cap`! Nu sunt figuranta`! Si daca` esti cumva` de alta` parere`. Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!
asteas doar cateva... daca te ajuta cu ceva pup