| YonelaM a întrebat:

Heiii :*, vreau niste statusuri vulgare.

Cu injuraturi :*.

Se poate >; dd

Răspuns Câştigător
| Syaaa a răspuns:

1.Nu SnT d3lOc MoDeStA.ShY ma pIsH pA tNe! Nu Ma KuNoShTy. DeCi Nu Vb De Mn3! Nu PoTsY sa ma sUpOrTsY, aStA e Doar Tr3aBa ThA! Dar si AsHa.MaY dAt3`n PulA m3a
2.Am F0st Edukata; x Intr'o Lume Durawinking Detin V0cabular Necesar' sa Te FuT In Gura`!; x
3.Am AuZiT k fRaIeRiI Ma vorbesc pE la sPaTe…Ma DoArE`N P! Zd@ de bArFa Ta…OrCuM nu`tI sUfAr Fata…Tu ItI tOcEsTi Gura, IaR eU imi TrAiEsC vIaTa
4.Aste-as file din viata mea ce morti m-ati vorbesti de ea? ai trait in locu meu sau ce pla mea?
5.Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine?smug
6.Scoate-ti poza aia de la avatar, ai o fata de cocalar ordinar, adus de arabii din Bazaroh go on`
7.Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume! Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovatepuppy dog eyes`!

1 răspuns:
| Cristan95 a răspuns:

laughing aoleu