| Ingridd22 a întrebat:

Heiii!love struck. Vreau sa slabesc.
1) Cat trebuie sa alerg pe zi ca sa slabesc in 2 saptamani?
2)Apa ajuta la ceva? Slabesc daca beau apa multa?
3)Dati-mi niste exercitii care ma ajuta sa slabesc la picioare.
Peste 2 saptamani e ziua unei colege si isi face petrecerea la piscina. Vreau sa slabesc in special la picioare. La burta sunt slaba da` picioarele.
Dau funda!:*

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
1. ajunge 2h/3h pe zi
2. Da, normal. In afara de faptul ca in acest sezon este foarte importanta hidratarea, apa iti face face tenul sa arate impecabil, iti curata si tesuturile de grasimi. Plus, ca te va ajuta sa ai o viata sanatoasa
3. Genoflexiuni, alergare, innot.
Succes!