| LoveAnaCM a întrebat:

Heiiii TPU! Am 18 ani si nu am avut nicio data iubit. Eu sunt asa mai rusinoasa, poate si din aceasta cauza. Si cate odata simt nevoia sa fie un baiat langa mine sa ma stranga in brate. Ma puteti ajuta cu un sfat? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Din cate se pare, nu prea iesi din casa. Poate ma insel! Ar trebui sa socializezi mai mult in viata reala si, astfel, vei putea ajunge sa iti cunosti jumatatea.Ai frumoasa varsta de 18 ani, pe care noi, cei trecuti, am vrea sa ne intoarcem la ea.Trebuie sa te distrezi, sa iubesti, sa faci toate minunile care iti trec prin cap la aceasta varsta, caci daca nu le vei face acum, te vei trezi pe la 30-40 de ani ca tia trecut prima tinerete fara sa faci nimic.

2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Buna.Trebuie sa lasi timiditatea la o parte si sa te comporti normal. Daca iti place cu adevarat de un baiat nu trebuie sa ii faci avansuri trebuie doar sa ii lasi de inteles si cred ca el te va aborda.

| On3St4r a răspuns:

Încearcă o schimbare de look, și da, e normal să simți nevoia de afectivitate.